| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| materiaal | PVC |
| Type onderdelen | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrale afstand | 26 mm |
| Productfuncties | Draag resistentie, corrosieweerstand, bimetallische legering |
|---|---|
| HS -code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | Type 75 Extruder en boven 75 |
| Aanmeldingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking, chemische productie, recycling |
| Materiaal | 38CrMoAl, CR12MoV, W6542, SS 440, Wr5 Wr14, Ni60 |
| Productfuncties | Draag resistentie, corrosieweerstand, bimetallische legering |
|---|---|
| Hs-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | Type 75 Extruder en boven 75 |
| Aanmeldingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking, chemische productie, recycling |
| Materiaal | 38CrMoAl, CR12MoV, W6542, SS 440, Wr5 Wr14, Ni60 |
| Producteigenschappen | Extruderonderdelen van nikkellegering |
|---|---|
| Voordeel | Slijtvastheid |
| Hs-code | 8477900000 |
| Voeringstype | geïntegreerde voering |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Producteigenschappen | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurweerstand | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Producteigenschappen | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurweerstand | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Productkenmerken | slijtvastheid, corrosiebestandheid, op maat gemaakte |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Productkenmerken | slijtvastheid, corrosiebestandheid, op maat gemaakte |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Plaats van Oorsprong | China |
|---|---|
| Prijs | usd 5-6/mm |
| Levertijd | 30 tot 45 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden | T/T |
| Brandanaam | Bloei |