| Verwerkingstechnologie | cnc precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Functie | mengen |
| HRC | 58-62 |
| Functie-effect | Slijtage en corrosieweerstand |
| Verpakking | houten kist |
| HRC | 58-62 |
|---|---|
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| Kunststof verwerkt | WPC PVC |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| Verpakking | houten kist |
| Producteigenschappen | Verbeterd materiaal, slijtvastheid, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, legering o |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC 58-62 |
| HS-code | 8477900000 |
| Voeringstype | Het wolfram samengestelde voering van het nikkelchroom |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
|---|---|
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC 58-62 |
| HS-code | 8477900000 |
| Voeringstype | Het wolfram samengestelde voering van het nikkelchroom |
| Toepassingsgebied | Kunststofproductie, voedselverwerking, bouw, chemische productie, recycling enzovoort |
| Producteigenschappen | Verbeterd materiaal, slijtvastheid, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, legering o |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC 58-62 |
| HS-code | 8477900000 |
| Voeringstype | Het wolfram samengestelde voering van het nikkelchroom |
| Productnaam | Schroefschachten |
|---|---|
| Producteigenschappen | slijtvastheid, corrosiebestandheid |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 350°C |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥40 |
| Voordeel | overeenkomen met verschillende soorten schroeven |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
|---|---|
| HRC | 58-62 |
| Kunststof verwerkt | WPC PVC |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| verpakking | HOUTEN KIST |
| Verwerkingstechnologie | cnc precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Functie | mengen |
| HRC | 58-62 |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| verpakking | HOUTEN KIST |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
|---|---|
| HRC | 58-62 |
| Kunststof verwerkt | WPC PVC |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| verpakking | HOUTEN KIST |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie | cnc precisie het machinaal bewerken |
| Kunststof verwerkt | WPC PVC |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| Functie | mengen |