| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Verwerkingstechnologie | cnc precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Functie | mengen |
| HRC | 58-62 |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| verpakking | HOUTEN KIST |
| Materiaal | 38CrMoAlA, 42CrMo, 9Cr18MoV |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Huishouden, Landbouw, Industrie, de Bouw, Autodelen |
| Toegepaste Polymeren | PE, PA, HUISDIER, pvc, PC, ABS, PBT, GLUURT, Teflon |
| Schroefbehandeling | Nitrided, Bimetaal, PTA, HOVF, Hulpmiddelstaal, HSS, PM Staal |
| Versterkte Additieven | Minder dan 65%-Glasvezel |
| Verwerkingstechnologie | cnc precisie het machinaal bewerken |
|---|---|
| Schroeflengte | 400 mm - 2000 mm |
| Functie | mengen |
| HRC | 58-62 |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| MOQ | 100mm |
|---|---|
| Prijs | Negation |
| Verpakking | Houten geval |
| Levering | 30 tot 45 werkdagen |
| Type | De Reeks van Leistritzzse |
| Materiaal | 38CrMoAlA, 42CrMo, 9Cr18MoV |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Huishouden, Landbouw, Industrie, de Bouw, Autodelen |
| Toegepaste Polymeren | PE, PA, HUISDIER, pvc, PC, ABS, PBT, GLUURT, Teflon |
| Schroefbehandeling | Nitrided, Bimetaal, PTA, HOVF, Hulpmiddelstaal, HSS, PM Staal |
| Versterkte Additieven | Minder dan 65%-Glasvezel |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| HS-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Toepassingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking die, bouw, geneesmiddelen, chemische productie, etc. recycleert |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| HS-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Toepassingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking die, bouw, geneesmiddelen, chemische productie, etc. recycleert |
| hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Producteigenschappen | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurweerstand | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| HS-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Toepassingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking die, bouw, geneesmiddelen, chemische productie, etc. recycleert |