| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie | cnc precisie het machinaal bewerken |
| Kunststof verwerkt | WPC PVC |
| Functie-effect | Slijtage en corrosiebestendigheid |
| Functie | mengen |
| Naam van het product | schroefelement |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Schroefelement |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garantie | 1 jaar |
| Model | 95 |
|---|---|
| Characteristic | Anti - Corrosion |
| Usage | Twin Screw Extruder |
| Brand | Coperion,Leistritz,Berstorff |
| Transport Package | Wooden Box or Paper Box According to customers' requirements |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | vervangstukken voor tweelingschroef exruder |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |
| Productnaam | Schroefelement |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garantie | 1 jaar |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Type onderdelen | Schroefvat |
| Video-uitgaande inspectie | Voorziening |
| Toepasselijke sectoren | Onderdelen van kunststof rubberen machines |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type reserveonderdelen | reserveonderdelen voor exruder met dubbele schroef: |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| centrumafstand | 26mm |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | vervangstukken voor tweelingschroef exruder |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Soort reserveonderdelen | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26mm |