| Productbeschrijving | schroefelementen |
|---|---|
| Materialen | W6542,Wr5,CPM10V,CPM9V enzovoort |
| Hardheid | Gebaseerd op verschillende materialen |
| Toepassing | Parallel Twin Extruder |
| Charactors | Hoge slijtvastheid, hoge corrosiebestendigheid |
| Productbeschrijving | Schroef elementen |
|---|---|
| Materialen | W6542,Wr5,CPM10V,CPM9V enzovoort |
| Hardheid | Gebaseerd op verschillende materialen |
| Sollicitatie | Parallel Twin Extruder |
| Charactors | Hoge slijtvastheid, hoge corrosiebestendigheid |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; WR5; WR13 of aangepast |
|---|---|
| Schroeftype | Dubbel |
| Productnaam | tweeling de schroefelement van de schroefextruder |
| Toepassing | Plastic Industrie |
| Oppervlaktebehandeling | Het vacuüm Doven |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; WR5; WR13 of aangepast |
|---|---|
| Schroeftype | dubbel |
| Productnaam | tweeling de schroefelement van de schroefextruder |
| Toepassing | Plastic Industrie |
| Oppervlaktebehandeling | Het vacuüm Doven |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; WR5; WR13 of aangepast |
|---|---|
| schroeftype | dubbel |
| Productnaam | tweeling de schroefelement van de schroefextruder |
| Toepassing | Plastic Industrie |
| oppervlaktebehandeling | Het vacuüm Doven |
| Productnaam | Schroefelement |
|---|---|
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; |
| Brand name | Bloom |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; WR5; WR13 of aangepast |
|---|---|
| schroeftype | dubbel |
| Productnaam | tweeling de schroefelement van de schroefextruder |
| Toepassing | Plastic Industrie |
| oppervlaktebehandeling | Het vacuüm Doven |
| Vergaderingsstructuur | Afzonderlijke Typeextruder |
|---|---|
| Overeenkomstensysteem | Volledige Intermeshing |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Diameter | 12350mm |
| Schroefontwerp | Parallelle Tweelingschroef |
| Model | 95 |
|---|---|
| Kenmerk | Anticorrosief |
| Gebruik | Tweelingschroefextruder |
| merk | Coperion, Leistritz, Berstorff |
| Vervoerpakket | Houten Doos of Document Vakje Volgens de eisen van klanten |
| Model | 95 |
|---|---|
| Characteristic | Anti - Corrosion |
| Usage | Twin Screw Extruder |
| Brand | Coperion,Leistritz,Berstorff |
| Transport Package | Wooden Box or Paper Box According to customers' requirements |