| Model | 95 |
|---|---|
| Kenmerkend | Anti - corrosie |
| Gebruik | extruder met dubbele schroef |
| Merk | Coperion, Leistritz, Berstorff |
| Transportpakket | Houten doos of papieren doos volgens de vereisten van klanten |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | vervangstukken voor tweelingschroef exruder |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type reserveonderdelen | reserveonderdelen voor exruder met dubbele schroef: |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| centrumafstand | 26mm |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | vervangstukken voor tweelingschroef exruder |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type onderdelen | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrale afstand | 26 mm |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | vervangstukken voor tweelingschroef exruder |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |