| Productfuncties | Draag resistentie, corrosieweerstand, bimetallische legering |
|---|---|
| HS -code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | Type 75 Extruder en boven 75 |
| Aanmeldingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking, chemische productie, recycling |
| Materiaal | 38CrMoAl, CR12MoV, W6542, SS 440, Wr5 Wr14, Ni60 |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| HS-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Toepassingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking die, bouw, geneesmiddelen, chemische productie, etc. recycleert |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| HS-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Toepassingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking die, bouw, geneesmiddelen, chemische productie, etc. recycleert |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| HS-code | 8477900000 |
| Macchinetype van de toepassingsextruder | type 75 en boven 75 kan gemaakt door samengestelde voering |
| Toepassingsgebied | Plastic productie, voedselverwerking die, bouw, geneesmiddelen, chemische productie, etc. recycleert |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type reserveonderdelen | reserveonderdelen voor exruder met dubbele schroef: |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| centrumafstand | 26mm |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | vervangstukken voor tweelingschroef exruder |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type reserveonderdelen | reserveonderdelen voor exruder met dubbele schroef: |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrumafstand | 26mm |
| Vergaderingsstructuur | Afzonderlijke Typeextruder |
|---|---|
| Overeenkomstensysteem | Volledige Intermeshing |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Diameter | 12350mm |
| Schroefontwerp | Parallelle Tweelingschroef |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type reserveonderdelen | reserveonderdelen voor exruder met dubbele schroef: |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrumafstand | 26mm |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | WPC |
| Producttype | Korrelende Extruder |
| Het voeden Wijze | Veelvoudig Voer |
| De Structuur van het schroefkanaal | Diepe Schroef |