| Naam | lassenuiteinden |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (vasteland) |
| Type | Flanke |
| Aflevering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijsduur | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Maat | M6/m8/m10/m12 of aanpassing |
|---|---|
| Type | Geleidepen |
| Sollicitatie | Weerstandslassen, weerstandslasindustrie |
| Levering | 7-10 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijsstijging | Ex-werk, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Grootte | norm of aanpassing |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | kcf koker |
| Toepassing | vlek het wedling |
| levering | 4-7 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Grootte | norm of aanpassing |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | kcf koker |
| Toepassing | vlek het wedling |
| Levering | 4-7 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Toepassing | Industriële Ceramisch |
| Vorm | Ronde |
| Grootte | Aangepast |
| Eigenschap | Corrosiebestendig |
| Grootte | aangepast |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | nagellassen |
| Levering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijstermijn | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Verpakking Details | ingepakt en geëtiketteerd volgens de de verordeningen en verzoeken van de klant. De grote zorg wordt |
|---|---|
| Levertijd | 7 dagen, afhankelijk van de vraag en de hoeveelheid van de klant |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, L/C, L/C |
| Levering vermogen | 500 stuks per dag |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische Samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Naam | tipdresser |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Op maat |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |