| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Naam | Schroefvat |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Name | screw barrel |
|---|---|
| Product Features | Wear resistance, corrosion resistance, belongs to the special alloy, hardness in HRC≥57, alloy parent full melt, improve the density, hardness. |
| Temperature Resistance | Temperature limit 600℃ |
| Alloy Layer Thickness | ≧1.8mm |
| Alloy Layer Hardness | HRC≥57 |
| Hoofdmateriaal | NiCrWlegering (Ni60 op de toevoeging van CrC en CrB wordt gebaseerd die |
|---|---|
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Productnaam | Ceramische speld |
| Toepassing | Nootlassen/Inrichting |
| Nootgrootte | M4, M5, M6, M8, M10 en aangepaste grootte |
| Tolerantie | Als uw vereisten |
| Verpakking Details | Verpakkingen in plastic schelpen en bubbelzakken |
|---|---|
| Levertijd | Afhankelijk van de productiemengte |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Onderhandelingen |
| Plaats van herkomst | Jiang Su |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Type | naadloos |
| ModelNumber | TP 304; TP304H; TP304L; TP316; TP316L |
| De verwerkingsdienst | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, Knipsel, |
| Modelprocess method | Koudgetrokken |