| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Materiaal | 38CrMoAlA, 42CrMo, 9Cr18MoV |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Huishouden, Landbouw, Industrie, de Bouw, Autodelen |
| Toegepaste Polymeren | PE, PA, HUISDIER, pvc, PC, ABS, PBT, GLUURT, Teflon |
| Schroefbehandeling | Nitrided, Bimetaal, PTA, HOVF, Hulpmiddelstaal, HSS, PM Staal |
| Versterkte Additieven | Minder dan 65%-Glasvezel |
| Materiaal | Bimetaallegering |
|---|---|
| schroefdiameter | 20220mm |
| Vorm het vastklemmen kracht | 250-3200T |
| De diepte van de Nitridedlaag | 0.50.8mm |
| Hard chormeplateren | >=950 |
| Vergaderingsstructuur | Afzonderlijke Typeextruder |
|---|---|
| Overeenkomstensysteem | Volledige Intermeshing |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Diameter | 12350mm |
| Schroefontwerp | Parallelle Tweelingschroef |
| Productkenmerken | slijtvastheid, corrosiebestandheid |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Productkenmerken | slijtvastheid, corrosiebestandheid |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Naam van het product | schroefvoering |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Productkenmerken | slijtvastheid, corrosiebestandheid, op maat gemaakte |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |