| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| MATERIAAL | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 of aangepast |
| Type reserveonderdelen | reserveonderdelen voor exruder met dubbele schroef: |
| Toepassing | Machinesreparatiewerkplaatsen, Voedsel een Drankfabriek |
| Centrumafstand | 26mm |
| Product Features | easy disassembly and maintenance |
|---|---|
| Hs code | 8477900000 |
| Application extruder macchine type | type 75 extruder and above 75 |
| Application area | Plastic manufacturing,food processing ,chemical manufacturing,recycling |
| Material | 38CrMoAl, D2, W6542, SS 440, Wr5 Wr14, Ni60 |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; WR5; WR13 of aangepast |
|---|---|
| Type schroef | Dubbele |
| Product name | tweeling de schroefelement van de schroefextruder |
| Sollicitatie | Plastic Industrie |
| Oppervlaktebehandeling | Vacuümverdoofing |
| Materiaal | W6Mo5Cr4V2; WR5; WR13 of aangepast |
|---|---|
| Schroeftype | Dubbele |
| Productnaam | Extruderschroefelement met dubbele schroef |
| Toepassing | Plastic Industrie |
| Oppervlaktebehandeling | Vacuüm blussen |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Vervangstukkentype | reserveonderdelen voor extruder met dubbele schroef |
| Toepassing | Machinereparatiewerkplaatsen, Food and Beverage Factory |
| Centrum afstand | 26MM |
| Productkenmerken | slijtvastheid, corrosiebestandheid, op maat gemaakte |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| De Dikte van de legeringslaag | ≧1.8mm |
| De Hardheid van de legeringslaag | HRC≥57 |
| Voordeel | Elliptisch vlak hoekproces |
| Plaats van herkomst | Jiangsu,China |
|---|---|
| Materiaal | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Soort reserveonderdelen | Schroef vat |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Toepasselijke industrieën | Onderdelen van kunststof rubberen machines |
| Plaats van herkomst | Jiangsu,China |
|---|---|
| Materiaal | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Soort reserveonderdelen | Schroef vat |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
| Toepasselijke industrieën | Onderdelen van kunststof rubberen machines |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Materiaal | 38CrMoAIA |
| Vervangstukken | vervangstukken voor schroefextruders |
| centrumafstand | 26mm |
| Afmeting | 120x135x115mm |
| Productkenmerken | De slijtageweerstand, corrosieweerstand, behoort tot de speciale legering, hardheid in HRC≥57, leger |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | Temperatuurgrens 600℃ |
| Voordeel | Versletenheid |
| HS-code | 8477900000 |
| Lijntype | met een breedte van niet meer dan 50 mm |