| Type | Pneumatische vlekverweldingsmachine |
|---|---|
| Spanning | 380V, 220V |
| MOQ | 1 set |
| Applicaiton | Puntlassen |
| Gebruikt voor | Industriële weerstandslassen |
| Type | Pneumatische vlekverweldingsmachine |
|---|---|
| Spanning | 380V, 220V |
| MOQ | 1 set |
| Applicaiton | Puntlassen |
| Gebruikt voor | Industriële weerstandslassen |
| naam | De Elektrodenwapen van het vleklassen |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Type | Bijbehoren voor puntlassen |
| Applicatie | weerstand lassen |
| levering | 25 dagen onderworpen aan de vereisten en kwantiteit van de klanten |
| Type | Pneumatische vlekverweldingsmachine |
|---|---|
| Spanning | 380V,220V |
| MOQ | 1 set |
| Applicaiton | Spotlassen |
| Gebruikt voor | Industriële weerstandslassen |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Productnaam | Op maat gemaakte kopergelamineerde shunts |
| Materiaal | E-CU |
| Aangepaste ondersteuning | Ja |
| Maat | Aangepast |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Type | naadloos |
| ModelNumber | TP 304; TP304H; TP304L; TP316; TP316L |
| De verwerkingsdienst | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, Knipsel, |
| Modelprocess method | Koudgetrokken |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Type | naadloos |
| ModelNumber | TP 304; TP304H; TP304L; TP316; TP316L |
| De verwerkingsdienst | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, Knipsel, |
| Modelprocess method | Koudgetrokken |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Type | naadloos |
| ModelNumber | TP 304; TP304H; TP304L; TP316; TP316L |
| De verwerkingsdienst | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, Knipsel, |
| Modelprocess method | Koudgetrokken |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Type | naadloos |
| ModelNumber | TP 304; TP304H; TP304L; TP316; TP316L |
| De verwerkingsdienst | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, Knipsel, |
| Modelprocess method | Koudgetrokken |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Type | naadloos |
| ModelNumber | TP 304; TP304H; TP304L; TP316; TP316L |
| De verwerkingsdienst | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Ponsen, Knipsel, |
| Modelprocess method | Koudgetrokken |