| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Op maat |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| grootte | norm of aanpassing |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | kcf speld |
| Toepassing | Vleklassen |
| Aflevering | 7-10 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| grootte | norm of aanpassing |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (vasteland) |
| Type | kcf speld |
| Toepassing | Vleklassen |
| Aflevering | 7-10 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Naam | KCF-Koker |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (vasteland) |
| Type | kcf accessoires |
| Sollicitatie | Weerstandslassen |
| Levering | 7-10 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Toepassing | CO2/MIG lassentoorts |
|---|---|
| Materiaal | CuCrZr & ECU & Koper |
| Gatengrootte | 0.8/1.0/1.2/1.4/1.6 |
| Levertijd | 3-5 het werkdagen |
| Verpakking Details | aanpassing |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | Flens |
| Levering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijstermijn | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | Flens |
| Levering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijstermijn | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Name | tip remover |
|---|---|
| Tip diameter | 8-25mm |
| Application | To polish the cap tips |
| Accessory | Used with the cutter balde |
| Customized | Standard or customized |
| Naam | puntverwijder |
|---|---|
| Uiteindediameter | 825mm |
| Toepassing | Om de GLB-uiteinden op te poetsen |
| Aanhangsel | Gebruikt met de snijder balde |
| aangepast | Standaard of aangepast |