| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische Samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 8-25mm |
| naam | Wolframelektrode |
|---|---|
| Materiaal | Zuiver wolfraam/chroom zirconiumkoper |
| Kerncomponenten | van wolfraam |
| Gewicht (kg) | 0.1 kg |
| Merknaam | Bloom |
| Grootte | M4 aan M12 of aangepast |
|---|---|
| Voordeel | isolatieoppervlakte |
| Toepassingsindustrie | Bouwwerkzaamheden |
| Gebruik | Voor lassen |
| Type | KCF-plaatsspeld |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische Samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 8-25mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische Samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Naam | tipdresser |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Op maat |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Naam | tipdresser |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | aangepast |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Op maat |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| grootte | Op maat |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | Flanke |
| Aflevering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijsduur | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |