| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Vorm | Op maat |
| Chemical Composition | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemische samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Toepassing | vleklassen |
|---|---|
| vorm | 13d of 16d |
| Materiaal | Legering |
| Lengte | 260mm |
| Gewicht | 0.35kg |
| Plaats van herkomst | JIANGSU, CHINA |
|---|---|
| Modelnummer | Blm-r |
| Vorm | Aangepast |
| Chemische Samenstelling | HHS |
| Uiteindediameter | 825mm |
| Grootte | Aangepast |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | Flens |
| Levering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijstermijn | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Grootte | aangepast |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (vasteland) |
| Type | Flanke |
| Aflevering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijsduur | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Productnaam | elektrodenkappen |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (vasteland) |
| Type | Flanke |
| Aflevering | 25-30 dagen onderworpen aan de de eisen en hoeveelheid van de cliënten |
| Prijs termijn | Het FOB- ex-werk, CNF, CIF CFR, FCA, DDP, DDU |
| Materiaal | HSS |
|---|---|
| Uiteindediameter | 825mm |
| Toepassing | Om de GLB-uiteinden op te poetsen |
| Aanhangsel | Gebruikt met de snijder balde |
| aangepast | Standaard of aangepast |