| NAAM | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Oppervlakte | zwarte/birght/groenten in het zuur |
| Smeltende temperatuurwaaier | 1430℃ |
| Curietemperatuur | 230 ℃ |
| Norm | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, andere, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang | FeNi36 |
| Diameter | 1.012mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | Draad |
| Norm | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, andere, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang | 4J36 |
| Dikte | 6mm100mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | blad, plaat |
| Norm | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, andere, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang | FeNi36 |
| Oppervlaktebehandeling | Heldere oppervlakte |
| Toepassing 1 | OLED-Masker |
| vorm | strook |
| Norm | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, andere, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang | 4J36 |
| Diameter | 0.5mm |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Type | Dunne draad |
| NAAM | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Oppervlakte | zwarte/birght/groenten in het zuur |
| Smeltende temperatuurwaaier | 1430℃ |
| Curietemperatuur | 230 ℃ |
| NAAM | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Oppervlakte | zwarte/birght/groenten in het zuur |
| Smeltende temperatuurwaaier | 1430℃ |
| Curietemperatuur | 230 ℃ |
| NAAM | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Oppervlakte | zwarte/birght/groenten in het zuur |
| Smeltende temperatuurwaaier | 1430℃ |
| Curietemperatuur | 230 ℃ |
| naam | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| grootte | aangepast |
| oppervlakte | zwarte/birght/groenten in het zuur |
| Smeltende temperatuurwaaier | 1430℃ |
| Curietemperatuur | 230 ℃ |
| NAAM | Invar36/FeNi36/4j36 |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Oppervlakte | zwarte/birght/groenten in het zuur |
| Smeltende temperatuurwaaier | 1430℃ |
| Curietemperatuur | 230 ℃ |